Przewozy Autokarowe

Jedną z najdogodniejszych i najczęściej wykorzystywanych form transportu osobowego są przewozy autokarowe. Rozumiemy, że zorganizowanie przewozu autokarowego może być wyzwaniem dla organizatorów. Poniżej opisujemy jakie podejmujemy kroki, aby wykonywany przez nas transport pasażerski był bezpieczny i pewny jak tylko to możliwe.

Wynajem autokarów

Istotą naszej firmy jest świadczenie usług przewozowych. Jesteśmy profesjonalnym oraz prężnie rozwijającym się przewoźnikiem, realizującym usługi na terenie całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie pasażerów. Stale odnawiamy naszą flotę autokarów. Cechuje nas terminowość, doświadczenie oraz profesjonalizm. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort pasażerów oraz niezawodność naszych pojazdów. Przykładamy szczególną uwagę do stanu technicznego naszych pojazdów, które są poddawane regularnym przeglądom. Zatrudniamy doświadczonych kierowców z wysoką kulturą osobistą. Wszyscy nasi kierowcy stawiają się punktualnie w ustalonym miejscu, niezwykle zadbani i ubrani w nasz strój firmowy. Nasi kierowcy regularnie biorą udział w rozmaitych szkoleniach, takich jak: bezpieczne techniki jazdy, obsługa klienta, techniki jazdy ekologicznej, ręczne przemieszczanie ładunków czy świadomość niepełnosprawności i pierwsza pomoc. Naszą firmę cechuje również fachowość oraz dzięki doświadczeniu wysoka znajomość tras. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, firm jak i instytucji państwowych.

Autokary są sprawne, czyste, zadbane, wyposażone w wiele udogodnień dzięki czemu podróżujący czują się bardzo komfortowo. Każda usługa oferowana przez naszą firmę charakteryzuje się indywidualnym podejściem do potrzeb i priorytetów zleceniodawcy, jednocześnie dbając o szczególną staranność przy jej wykonaniu, a także umiejętności doświadczonych kierowców.

 

Realizujemy obsługę autokarową wszelkiego rodzaju zleceń:

  • wycieczki turystyczne jak i krajoznawcze
  • wycieczki szkolne: zielone szkoły, zimowiska, obozy, kolonie, wyjazdy do kin i teatrów
  • obsługa konferencji, imprez okolicznościowych, planów filmowych, pielgrzymek, ambasad, instytucji rządowych
  • transfery,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pielgrzymki,
  • wesela,
  • przewozy pracownicze
  • obsługa firm i ich zagranicznych gości oraz wszelkich spotkań biznesowych
  • inne uroczystości.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu poznania szczegółów wykonywanych przez nas usług! Możecie Państwo skontaktować się z nami poprzez kontakt telefoniczny, adres mailowy lub formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.