Skontaktuj się z nami   +48 57 478 26 88

Czym się wybrać na wycieczkę większą grupą?

Posiadasz dużą grupę znajomych i chcecie wspólnie spędzić świetnie wakacje lub wyrwać się w ciągu roku na tygodniowy lub dłuższy urlop? Zastanawiasz się jaki środek transportu wybrać i nie możesz podjąć ostatecznej decyzji?

Pociągiem, samolotem, samochodem?

Może pociąg.. przesiadki, przerzucanie bagaży, konduktorzy nie w humorze, awarie na torach. Nigdy nie wiesz na jakich pasażerów możesz natrafić. Może samolot…nigdy nie leciałem, tyle się słyszy o katastrofach w tych czasach, a może pilot zasłabnie podczas lotu i co z moimi dziećmi jak one to zniosą? Może auto…ogromne bagaże tylu osób a bagażnik taki mały, wyjedziemy w nocy i będziemy zmieniać kierowcę co kilka godzin, musimy pić mocną kawę żeby nie zasnąć po drodze, bramki na autostradzie w ostatnim czasie mocno podrożały.

A może wynająć autobus?

Zostaw te wszystkie pomysły i zapoznaj się z nasza ofertą. Zapewniamy podróże na terenie Polski i Europy. Wynajem autokarów jest dostępny przez cały rok.

Organizowane są nawet wycieczki weekendowe. Autokar szczyci się wysokim standardem. Kierowca miły i uprzejmy i co najważniejsze profesjonalny. Tańszej oferty na terenie Polski nie znajdziesz. BusRoyal widnieje pierwszy na liście najtańszych przewozów autokarowych. Po przeprowadzonej ankiecie 99% klientów poleca firmę i deklaruje na ponowne skorzystanie z usług. Zapytaliśmy również skąd państwo znają naszą ofertę. Najczęstsza odpowiedź brzmiała, że znajomi albo członkowie rodziny byli bardzo zadowoleni. Spora część wybrała wyszukiwanie internetowe, co doprowadziło ich do nas.

99% klientów nas poleca.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na naszej stronie. Dla naszych stałych klientów oferujemy zniżki, które są przyznawane w zależności od częstotliwości korzystania z naszych usług. Obsługujemy zarówno firmy jak i podmioty prywatne. Wysoko cenimy sobie punktualność. Charakteryzujemy się szybkością w działaniu oraz podstawieniem autokaru, wszędzie tam gdzie jest potrzeba. Przed wyruszeniem zapewniamy kontrole policji. W ten sposób turyści mają zapewnione 100% bezpieczeństwo.

Komfortowa podróż w miłej atmosferze.

Staramy się dbać o komfort naszych pasażerów. Z tego względu większość pojazdów posiada duże wyposażenie. Dwa telewizory, lub małe monitory na każdym siedzeniu. Miejsce na kupno kawy, toaleta, mikrofon i klimatyzacja. Posiadamy również autokary przystosowane do osób niepełnosprawnych lub rodzin z potomstwem. Dlatego jeśli jeszcze nie zdecydowałeś jakim środkiem transportu wybrać się na wakacje, nie czekaj i zapoznaj się z ofertą na naszej stronie. Poczytaj opinie innych ludzi, sprawdź koszty i podejmij decyzje.

Wszystko pewnie i bez niespodzianek.

Nie musisz brać sam odpowiedzialności za podróż. Teraz my zrobimy to za Ciebie. W punkcie lub internetowo spisujemy umowę, wystawiamy faktury VAT. W momencie kiedy coś się stanie i podróż zostanie odwołana zwracamy 100% kosztów. Nie czekaj tylko sprawdź naszą ofertę. Do zobaczenia!

serwis 24/7/365 +48 57 478 26 88
Biuro czynne pon - pt: 8-16