Skontaktuj się z nami   +48 57 478 26 88

BusRoyal najtańsze przewozy autokarowe w Polsce

Nieustanne dążenie do polepszania jakości usług przy zachowaniu rozsądnego poziomu cen owocuje. 99% klientów poleca BusRoyal i deklaruje ponowne korzystanie z naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z opinii naszych zadowolonych klientów.

Serdecznie polecamy współpracę z tanimi autokarami BusRoyal. Szybki kontakt, kompleksowa realizacja przewozów. Serdecznie polecamy współpracę właśnie z nimi.

 

Jarosław Ochódzki, Lidzbark


Bardzo bogata oferta autokarów zawsze na czas udało nam się wynająć autokar. W sezonie z wiadomych względów może być problem z wolnymi autokarami, ale jak dotąd nigdy nas nie zawiedli. Polecamy serdecznie.

 

Marcin Wierószewski, Gdańsk


Serdecznie polecamy współpracę. Szybki kontakt, kompleksowa realizacja przewozów. Serdecznie polecamy współpracę właśnie z nimi.
Potrzebowaliśmy szybko podstawić autokar, który się zepsuł na wycieczkę do Chorwacji. Po szybkim kontakcie z naszej strony udało się zarezerwować autokar w tym samym dniu. W ciągu 2 godzin był u nas i w pełni gotowy do podróży z naszymi gości na dwutygodniowy pobyt urlopowy w Chorwacji. Podziękowanie dla całej ekipy. Tak szybkiej realizacji nie spodziewaliśmy się. Niemożliwe staje się możliwe właśnie dzięki takim ludziom jak Wy!

Janina Waredzka, Warszawa


Serdecznie polecamy współpracę. Wszystko zgodnie z ustaleniami i w szybkim tempie. Za każdym razem kiedy potrzebowaliśmy ich wsparcia – stawali na wysokości zadania. Serdeczne podziękowania dla p. Andrzeja za każdorazowe pełne zaangażowanie w logistyce autokarów jakie u nas jeżdżą. Anielska cierpliwość w podbramkowych sytuacjach to jego specjalność. Zawsze dopina wszystko na ostatni guzik.

Adam, Szczecin


Firma godna polecenia. Pierwszy sezon wspólnej współpracy w 100% udany. Wszystko na czas i profesjonalnie. Autokary klasy Premium nowoczesne, zadbane i co najważniejsze zawsze czyste. Dzięki takiej współpracy zadowolonych klientów przybywa – wycieczki do Grecji sprzedają się jak świeże bułeczki. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowaniu taką współpracą. Oby tak dalej – dziękujemy.

Wycieczki Katowice.


Przekazujemy najserdeczniejsze podziękowania od naszych klientów, którzy oczekiwani na zmianę autokaru ze względu małej, ale dość trudnej awarii do usunięcia na miejscu. Po jednym telefonie do Was – udało się bardzo szybko zorganizować transport zastępczy dla naszych gości, którzy wykupili przejazd do sąsiedniego województwa.

Transport Oświęcim

serwis 24/7/365 +48 57 478 26 88
Biuro czynne pon - pt: 8-16