Skontaktuj się z nami   +48 57 478 26 88

Szybko i komfortowo.

Wynajem autokarów – szybko i komfortowo

Każda osoba od czasu do czasu potrzebuje skorzystać z jakiegoś środka transportu. Jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ w ten sposób można się np. dostać do jakiegoś innego miasta i załatwić ważną sprawę. Problem powstaje jednak wtedy, gdy znajomi chcą wybrać się na dłuższą wycieczkę w odległe zakątki Polski, czy też za granicę, a nikt nie posiada samochodu. Wtedy też przydatny okaże się wynajem autokarów. Jest to tania opcja, która nie okaże się zbyt drogim przedsięwzięciem dla klientów. Poza tym zainteresowani mają pewność, że szybko dotrą we wskazane miejsce i nie będą krążyć godzinami po nieznanych terenach, bo nie będą znać trasy. Doświadczeni kierowcy zajmą się dowiezieniem pasażerów do wybranego miasta, realizowane są przejazdy krajowe oraz międzynarodowe.

Podróż w bardzo komfortowych warunkach

Wynajęcie autokaru oznacza dla zainteresowanych podróż w bardzo komfortowych warunkach, nie trzeba będzie narzekać na wyposażenie autokaru, ponieważ będzie ono optymalne. To bardzo ważne, szczególnie podczas dłuższych podróży. Autokary mogą wynajmować osoby indywidualne, jak i podmioty prywatne. Oferta skierowana jest praktycznie do każdego, kto nie dysponuje własnym środkiem transportu lub też chce trochę zaoszczędzić. W autokarach znajduje się wszystko, co najpotrzebniejsze podczas takich podróży, a więc: wygodne fotele, telewizorki, gniazdka do ładowania telefonów i laptopów, WC, dobra muzyka. Jak widać wyraźnie każdemu podróż minie bardzo przyjemnie, można zdecydować się też na nocne przejazdy, jeśli podróż ma być wielogodzinna, a pasażerowie lubią spać. Oferta jest ściśle dopasowywana do wymagań klientów, które są dla firmy przewozowej zdecydowanie najważniejsze. Za każdym razem wybierane są najszybsze trasy, a doświadczenie kierowców sprawia, że podróż jest całkowicie bezpieczna i spokojna.

Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe

Autokary można bez problemów wynająć również na organizowane wycieczki szkolne oraz wyjazdy firmowe. Jak wiadomo wiele szkół decyduje się na zorganizowanie wycieczki dla swoich uczniów, jednak trzeba w pierwszej kolejności posiadać jakiś sprawny autokar, którym będzie można przewieźć dzieci do wybranego miasta. Oczywiście wyjazdy firmowe są również obsługiwane na bardzo wysokim poziomie, pracownicy firmowi mogą zostać przetransportowani na miejsce, w którym odbędzie się jakieś szkolenie, czy też impreza integracyjna. Szeroki zakres usług sprawia, że wynajęcie autokaru będzie optymalnym wyborem dla wielu osób, które znajdą się w potrzebie. Wynająć autokary można bardzo szybko, bez wypełniania szeregu dokumentów.

Dalekobieżne trasy to nasza specjalność. Profesjonalny kierowca oraz komfortowy autokar – do Państwa dyspozycji.

serwis 24/7/365 +48 57 478 26 88
Biuro czynne pon - pt: 8-16