Skontaktuj się z nami   +48 57 478 26 88

Oferta dla każdego

Nasza firma zajmuje się wynajmowaniem autokarów, a także realizacją usług, takich jak  przewóz osób zarówno na terenie naszego kraju jak i za granicą. Nasza działalność na rynku istnieje od kilku lat, także z doświadczeniem i zaangażowaniem realizujemy różnego rodzaju przewozy osób począwszy od krótkich tras terenowych, wycieczki, śluby, wyjazdy integracyjne, aż po długie przejazdy na rejony całej Europy.

Z racji szerokiej gamy usług, klienci chętnie korzystają z naszej oferty, które cyklicznie powtarzają w miarę potrzeb, dzięki temu mamy stałą bazę zadowolonych klientów. Dla nas najważniejsze jest, aby klient chętnie do nas wracał, dlatego z zaangażowaniem dbamy o zadowolenie klienta. Dostępne oferty w naszej firmie przygotowywane są indywidualnie wedle potrzeb klienta, który jest dla nas najważniejszy.

Zarówno wynajem autokarów oraz przede wszystkim współpraca z ludźmi jest naszą pasją od lat i nie zamierzamy się tego pozbywać. Dla klienta jesteśmy dostępni praktycznie o każdej porze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i usług  przewozu osób. Dołącz do grona tych zadowolonych ludzi, którzy są naszymi klientami.

Warto zaznaczyć, że nasza oferta dotycząca wynajmu autokarów, kierowana jest do klientów zamieszkujących na terenach całej Europy.

Nasze atuty, zalety.

Przede wszystkim, punktualność, nie przecież nie lubi czekać i tracić cennego czasu. Poza tym, pełen profesjonalizm, efektywność i doświadczenie. Realizowane wynajmy autokarów rzetelnie realizujemy zachowując najwyższy stopień jakości i zadowolenia oraz dobro klienta. Przede wszystkim dostępność naszych usług, a także elastyczność na wszelkie zaistniałe zmiany podczas realizacji zleceń, jest zapewne ceniona przez naszych klientów.

Co nas wyróżnia? Na pewno wykwalifikowana kadra, porozumiewająca się w różnych językach. Poza tym zapewniamy najwyższej jakości flotę oraz miłą, profesjonalną obsługę nawet wymagającego klienta, wraz z doradztwem.

Nasza oferta

Nasza oferta jest kierowana do wszystkich! Nie ma wyjątków. Czy to osoba fizyczna czy osoba prawna, czy firma, czy rodzina, nie ma ograniczeń w tym względzie. Także jeśli potrzebujesz autokaru, wynajmij go u nas i dołącz do rzeszy szczęśliwych klientów zadowolonych z naszych usług.

Zapewniamy wynajem autokarów wysokiej jakości, z najkorzystniejszą ofertą cenową i zupełnym brakiem jakichkolwiek ukrytych kosztów. Kompleksowo dostaniesz od nas wycenę z uwzględnieniem wszelkich podatków oraz kosztów przejazdów autostradami.

Opinie i rekomendacje klientów, zdecydowanie powinny cię nakłonić do skorzystania z naszych usług.

serwis 24/7/365 +48 57 478 26 88
Biuro czynne pon - pt: 8-16